KLUBOVÉ ČLENSTVÍ

KLUBOVÉ ČLENSTVÍ

Nemoezený přístup ke všem online přednáškám.


Staňte se členy Klubu Akademie soběstačnosti a získejte neomezený přístup ke všem online přednáškám.

Členstvím v Akademii soběstačnosti podporujete naší neziskovou činnost a umožňujete sdílení zajímavých přednášek. 

Roční Klubové členství - 500 Kč

V případě zakoupení ročního Klubového členstvi do 20.11.2018, získáte zdarma 500 kreditů v hodnotě 500 Kč, které můžete využít po skončení Klubového členství k zakoupení 20 nejoblíbenějších přednášek.

Více infomací a regisrace ZDE

Pokud jste již zaregistrovaní, tak můžete objednat Klubové členství můžete ZDE

Akademie soběstačnosti, z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je napomáhat sdílení zkušeností a informací z oblasti soběstačného a trvale udržitelného způsobu života. Členské příspěvky využíváme na pokrytí nákladů spojených s naší činností - pronájem prostor, propagaci, výrobu a provoz webu, prezetace na akcích, záznam a postprodukci přednášek. Lektoři poskytují přednášky zdarma a práci dělají dobrovolníci. Náklady na tvorbu webu byly doposud hrazeny ze sponzorského daru. Náklady na záznam, postprodukci a online prezentaci jedné přednášky se pohybují kolem 3.000 Kč. Po pokrytí nákladů sdílíme prednášky zdarma. V současné době sdílíme online přes 280 přednášek (160 je přístupných ZDARMA). Naší snahou je, aby naše činnost byla soběstačná a nebyla závislá na příjmech z reklam a grantů.  

Činnost Akademie soběstačnosti můžete podpořit zakoupením Klubového členství, balíčků přednášek a nebo jednotlivých placených přednášek případně poskytnutím sponzorského daru.


0 komentářů

Přihlašte se:

REGISTRACE ZDARMA

Partneři:

Creative Gate Mixéry a odšťavňovače.cz Nanoenergies.cz Mabeko.cz Slideslive.com

Náš Facebook:

Náš Google+:

Nahoru