PŘEDNÁŠKY ZDARMA

PŘEDNÁŠKY ZDARMA

160 přednášek a filmů zdarma


Zaregistrujte se a získejte zdarma přístup k více jak 160 online přednáškám a fimům.

V případě, že se zeregistrujete do 30.9.2018, tak získáte zdarma 100 kreditů v hodnotě 100 Kč, které můžete využít k zakoupení 4 placených přednáškek. Cena jedné placené přednášky je 25 kč.

Seznam volně přístupných přednášek a filmů ZDE

Online registrace ZDE: http://www.akademiesobestacnosti.cz/registration.php

Akademie soběstačnosti, z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je napomáhat sdílení zkušeností a informací z oblasti soběstačného a trvale udržitelného způsobu života. Členské příspěvky využíváme na pokrytí nákladů spojených s naší činností - pronájem prostor, propagaci, výrobu a provoz webu, prezetace na akcích, záznam a postprodukci přednášek. Lektoři poskytují přednášky zdarma a veškerou práci dělají dobrovolníci. Náklady na tvorbu webu byly doposud hrazeny ze sponzorského daru. V současné době sdílíme online přes 280 přednášek (160 volně přístupných). Náklady na záznam, postprodukci a online prezentaci jedné přednášky se pohybují kolem 3.000 Kč . Naší snahou je, aby naše činnost byla soběstačná a nebyla závislá na příjmech z reklam a grantů.  

Činnost Akademie soběstačnosti můžete podpořit zakoupením Klubového členství, balíčků přednášek a nebo jednotlivých placených přednášek případně poskytnutím sponzorského daru.

Více informací o Akademii soběstačnosti zde:  http://www.akademiesobestacnosti.cz/about.php


0 komentářů

Přihlašte se:

REGISTRACE ZDARMA

Partneři:

Creative Gate Mixéry a odšťavňovače.cz Nanoenergies.cz Mabeko.cz Slideslive.com

Náš Facebook:

Náš Google+:

Nahoru