Posvátná Architektura

Online kurz z kategorie: Bydlení

Posvátná Architektura
Lektor: Michael Rice
Natočeno: 28.02.2015, Stavby z přírodních materiálů 2015 HUB Praha
Délka: 80 min
Cena: Zdarma kreditů
Pro přehrání videa se přihlašte nebo ZDARMA registrujte

Michael Rice sdílí své zkušenosti s navrhováním a stavbou domů inspirovaných přírodními zákony.

Michael Rice je mezinárodně uznávaný architekt pocházející z Irska.

Michael je praktický vizionář, který transformuje sny do reality. Bioarchitekt, mistr geometrie, designer, stavitel, šaman, bojovník, učitel. Dovedně přemosťuje světy a podporuje lidi aby se mohli dotknout nejhlubšího smyslu a potenciálu sebe sama, co nejplněji jej vyjádřili a mohli tak manifestovat krásu a harmonii ve svých životech a životech svých milovaných.

Michael přednáší, konzultuje a praktikuje mezinárodně, inspiruje, designuje a vytváří domy, stavby a komunity pro Nový svět.

Je nadaným učitelem, který je schopen nadšeně prezentovat a sdílet kombinaci starověké moudrosti a nových transformačních informací jednoduchou a přístupnou formou, která dovoluje lidem zlepšit jejich kreativitu a vytvářet lepší svět pro všechny.

Michael je přirozený lídr a entuziasticky učitel. Žije v České republice, ale cestuje po celém světě, přednáší, dělá semináře a konzultuje. Jeho vášeň, síla a praktické znalosti se magicky spojují, aby inspiroval lidi posunovat se přes strach a plně se otevřít svému srdci a záměru duše – abychom projevili svět, který bychom všichni mohli nazvat DOMOV.

Více na http://www.michaelrice.cz

0 komentářů

Nahoru